יום ראשון, 14 באוגוסט 2016

פרסום דיגיטלי בגוגל על פי נטוורק טיים


פרסום דיגיטלי בגוגל | נטוורק טיים

בימנו כולם יודעים היטב שפרסום בגוגל זו היא אחת הדרכים הבטוחות, היעילות והמשתלמות ביותר להגיע אל קהל לקוחות גדול במהירות ואף להגדיל את היקף ההכנסות באופן משמעותי.  אנחנו בחברת נטוורק טיים בניהולו של אייל אסולין יודעים היטב שלהגדיל את העסק על מנת שבסופו של דבר אפשר יהיה להגיע לקוחות חדשים זהו אתגר של ממש. כבר לא מדובר בחלומות באספמיה, החלום על קמפיינים איכותיים שיובילו לתוצאות יכול להפוך ממשי, במיוחד כאשר יהיו לצדכם את המקצוענים של חברת נטוורק טיים בניהולו של אייל אסולין! בעזרתו האדיבה של גוגל אדוורדס, הכלי המופלא והכל יכול, מאפשרת גישה ישירה אל קהל היעד הספציפי שלכם. צוות מומחי הפרסום של חברת נטוורק טיים בניהולו של אייל אסולין, יבנה עבורכם מסע פרסום בגוגל ויטרגט את קהל היעד שלכם. בקיצור, נעשה הכול על מנת שהעסק שלכם יזכה לחשיפה הטובה ביותר ויגיע לאלפי לקוחות פוטנציאלים.

כאשר הקמפיין מפורסם בגוגל אדוורדס, אתם הבוס על כל המשתמע מכך. אתם קובעים את התקציב המדויק של מסע הפרסום. אתם שולטים במיקומי המודעות, אתם קובעים את תוכן של המודעות, את השעות בהן יהיה מסע הפרסום שלכם באוויר ואף את הימים. מחקרים מראים כי לפחות 91% מן הגולשים בישראל פונים אל רשת האינטרנט על מנת לבצע סקר שוק בטרם הם מחליטים לרכוש שירותים או מוצרים מכל סוג שהוא. אתם קובעים אילו ארצות יחשפו לקמפיין שלכם והכי חשוב אתם תהינו מחשיפה עצומה בחינם, מכיוון שפרסום בגוגל אדוורדס אתם משלמים עבור התוצאות בלבד! חישבו על זה, מה יכול להיות יותר חכם ומשתלם מאשר לבלוט מעל כולם - כאשר הגולשים מחפשים אתכם או את העסק שלכם?פרסום בגוגל עם מקצועני הפרסום של חברת נטוורק טיים בניהולו של אייל אסולין מאפשר לכם ליהנות ממסע פרסום גמיש, יעיל וממוקד בול לקהל היעד שלכם. פרסום בגוגל אדוורדס עובד בצורה כזו, כך שלצד תוצאות החיפוש האורגניות מוצגות מודעות פרסום המכונות "קישורים ממומנים". הרעיון מאחורי זה הוא פשוט למדי, בכל פעם שמתבצע חיפוש מכל סוג שהוא במנוע החיפוש של גוגל, נערכת מעין מכירה פומבית בין כלל המפרסמים שבחרו אותה מילת מפתח שאותה חיפש הגולש. במהלך מכירה פומבית זו נקבעות מודעות הפרסום ומיקומן בהתאם לציון האיכות של המודעה. הציון הוא בעצם תוצר של שכלול של מספר אלמנטים ברורים: עלות לקליק שהגדרנו ומידת הרלוונטיות של המודעה לשאילתת החיפוש של הגולש.

עם מקצועני הפרסום של חברת נטוורק טיים בניהולו של אייל אסולין תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי פרסום בגוגל ישיג עבורכם תוצאות מקסימליות ותקבלו החזר מלא להשקעה שלכם.למקצועני הפרסום של חברת נטוורק טיים בניהולו של אייל אסולין יש את כל הכלים המקצועיים על מנת למקסם את מסע הפרסום שלכם בגוגל, ויש ביכולתם להביא לכך שתקבלו תמורה מקסימלית להשקעה שלכם. פרסום בגוגל אדוורדס עם המקצוענים של נטוורק טיים יאפשרו לכם לקבל יותר חשיפה, יותר לקוחות, שבסופו של דבר יביאו לכם הרבה יותר כסף.מאמרים נוספים:אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה